متن خبر
کد خبر :   3569  | تاریخ خبر : 1398/11/30  | ساعت : 09:48

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
توسط تیم های امدادی و بالگرد هلال احمر صورت گرفت؛

تداوم توزیع نان در روستاهای محصور در برف شهرستانهای هشترود ، میانه ،چاراویماق و جلفا


تیم های امدادی و نیروهای هلال احمر با بهره گیری از بالگرد و خودرو برف رو آرگو اقدام به توزیع نان در روستاهای دور افتاده و صعب العبور و محصور در برف در شهرهای میانه ، هشترود ، چاراویماق و جلفا نمودند .
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، در ادامه توزیع نان در روستاهای محصور دربرف ، روز گذشته نیز تیم های امدادی و نیروهای هلال احمر با بهره گیری از بالگرد و خودرو برف رو آرگو و خودروهای امدادی  اقدام به توزیع نان در روستاهای دور افتاده و صعب العبور و محصور در برف در شهرهای میانه ، هشترود ، چاراویماق و جلفا نمودند .

تداوم توزیع نان در روستاهای محصور در برف میانه بابالگرد هلال احمر/توزیع بیش از ۳۵۰ بسته نان در ۸ روستای محصور در برف میانه
تیم امداد هوایی جمعیت هلال احمر امروز سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۸ نیز با بالگرد هلال احمر اقدام به توزیع نان در روستاهای دورافتاده و صعب العبور و محصور در برف شهرستان میانه نمودند
بالگرد جمعیت هلال احمر با انجام ۲ سورتی پرواز تعداد ۱۲ هزار قرص نان در ۸ روستای محصور در برف  شامل داش بلاغ،شمی کندی،قلعه جوق الفلو،الا،تیمور،تندرلو،باش کندی و آق ورن از توابع شهرستان میانه نمود.

توزیع نان در روستاهای چاراویماق 
در ادامه امدادرسانی ها به اهالی روستاهای محصور در برف ، تیم های جمعیت هلال احمر اقدام به انتقال بسته های نان به روستاهای آغزیارت ،شهنوار ،جعفر آباد از توابع شهرستان چاراویماق نمودند.

توزیع نان در روستاهای جلفا 
به دنبال بارش برف و مسدود شدن راه ارتباطی و قطع تردد اهالی روستای نمنق  به سایر نقاط برای تامین مایحتاج ، با هماهنگی بخشداری سیه رود ، نیروهای امدادی و  داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا اقدام به رساندن آذوقه و مایحتاج اولیه به اهالی روستای نمنق از توابع بخش سیه رود شهرستان  جلفانمودند .

توزیع 19 هزار قرص  نان در روستاهای  هشترود 
همچنین تیم های امدادی جمعیت هلال احمر هشترود هم اقدام به توزیع 19 هزار قرص نان   و 400کیلو آرد  در روستاهای محصور در برف آغبلاغ خرابه کلک ،قوشالار،ایاز،تلخاب،جیران دره،یساول،قوپوز ،عین آباد،ینگی کند ، یهرچی،پارالار ،مهمان ،زردین ،بزنی از توابع  این شهرستان نمودند .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است