متن خبر
کد خبر :   2878  | تاریخ خبر : 1396/11/01  | ساعت : 13:39

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
مدیر عامل هلال احمرآذربایجان شرقی :

تداوم عملیات جستجوی نقطه به نقطه ارتفاعات میشوی مرند جهت یافتن کوهنورد گمشده تبریزی


مدیر عامل هلال احمرآذربایجان شرقی گفت:با حضور بیش از 100 تن از نجاتگران و کوهنوردان استان عملیات جستجوی کوهنورد تبریزی گمشده درارتفاعات میشوی مرند  وارد فاز جدید شد .

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی، سعید کنعانی در گفتگو با خبرنگاران افزود : بدنبال مفقودی یک تن از کوهنوردان تبریزی در روز جمعه گذشته 29 دی در ارتفاعات کوهستان میشوی مرند  تیم های امدادی جمعیت هلال احمر بهمراه تیم های هیئت کوهنوردی استان، عملیات جستجو و نجات را آغاز کردند.

وی افزود : از صبح امروز عملیات جستجو با حضور 9 تیم تخصصی 81 نفره کوهستان از مرکز استان و معاونت امداد ونجات و شعبه مرند و 4 تیم تخصصی  از هیئت کوهنوردی استان با حضور معاون امداد ونجات و مسئول هیئت کوهنوردی استان آغاز شده است .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خاطر نشان کرد :  نجاتگران امروز با بهره گیری از تجهیزات تخصصی نسبت به  سونداژ برف وپایش منطقه  اقدام خواهند کرد .
وی اظهار داشت : در این عملیات بیش از 100تن از نجاتگران و کوهنوردان با بهره گیری از 11دستگاه خودرو امدادی و تجهیزات مختص امداد کوهستان و 1 دستگاه پهباد متعلق به داوطلبان در حال جستجو هستند .

گفتنی است : عظیم قیچی ساز هیمالیا نورد تبریزی نیزدر کوهستان میشو حضور بهم رسانده و پابه پای نجاتگران در حال جستجوی کوهنورد گمشده هستند .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين   
استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است